26 Mart 2021
1021
ABONE OL

Gaziemirlinin Gözünden Gaziemir Yarışması

Gaziemir Belediyesi, “Benim Gözümden Gaziemir” isimli fotoğraf yarışması düzenleyecek. Gaziemirliler ilçenin tarihini, sosyal yaşamını, doğal güzelliklerini ve kent estetiğini yansıtan özgün fotoğraflarıyla yarışmaya katılabilecek. Yarışma Instagram üzerinden düzenlenecek. Yarışmacılar fotoğraflarını belediyenin “@gaziemirbel” Instagram hesabını etiketleyip “#GözümdenGaziemir” etiketiyle paylaşarak yarışmaya katılabilecek. 22 Mart’ta başlayan yarışmanın başvuru süresi 31 Mayıs’ta sona erecek.

Gaziemirlinin Gözünden Gaziemir Yarışması

Fotoğraf yarışmasıyla ilçenin karakteristik özelliklerinin ortaya çıkması, farklı kültürlere ev sahipliği yapan kentin tarihi ve kültürel yapısı ile doğal güzelliklerinin tanıtılması amaçlanıyor. Yarışmaya katılan fotoğraflar arşivlenerek kent belleği oluşturulacak. Bu sayede ilçenin güzellikleri gelecek nesillere aktarılacak.

Yarışma sonuçları 18 Haziran Cuma günü www.gaziemir.bel.tr internet sitesinden ve belediyeye ait sosyal medya hesaplarından açıklanacak. Yarışmada dereceye girenlere ödül verilecek. Derece alan ve sergilenmeye layık görülen fotoğraflar düzenlenen sergiyle sanatseverlerin beğenisine sunulacak. 

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
21 Temmuz 2024 Çeşme Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
20 Temmuz 2024 Çeşme Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
19 Temmuz 2024 Çeşme Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
18 Temmuz 2024 Çeşme Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
17 Temmuz 2024 Çeşme Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
16 Temmuz 2024 Çeşme Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

KÜLTÜR SANAT
2022 Yılının En Popüler Dizileri
KÜLTÜR SANAT
Kış Aylarında Okunacak Kitap Önerileri