24 Kasım 2020
130
ABONE OL

İzmir Bungalov Evler

Türkiye’nin en büyük üç şehrinden biri olan İzmir hem yaz hem kış sıklıkla ziyaret edilen noktalar arasında yer almaktadır. Yazın denizin, kumun, güneşin tadının çıkarıldığı kışın ise daha gezgin ruhun hâkim olduğu bungalov evler gibi sıcak çikolata, marşmelov, ateş üçlüsünden oluşan tatillerin tercih edildiği İzmir birçok açıdan eşsiz deneyimler yaşamanıza olanak tanımaktadır.

İzmir Bungalov Evler

Bunların başında da şüphesiz sevgili veya arkadaşlarla bir iki günlüğüne kaçılan bungalov evler gelmektedir.

Vadi Alaçatı

Vadi Alaçatı, çok geniş bir alana kurulan ve kurulduğu alanda çevresini lavanta, zeytin ağaçları gibi doğal güzelliklerin sardığı Alaçatı deneyimini çok başka bir perspektiften yaşatan önemli bir tatil noktasıdır.

Ayrıca, Vadi Alaçatı’nın bir diğer önemli özelliği de Japon stili kapsül bungalovlardan oluşan farklı bir yapısının olmasıdır. Bu sayede farklı bir deneyim yaşama fırsatı yaratmış olmaktadır.

İzmir Orman Evi

Çam ormanlarının, zeytin ağaçlarının eşlik ettiği İzmir Orman Evi her misafirine eşsiz deneyimler yaşatan ve o filmlerde görülen dağ evi, orman evi atmosferini yaratan, özellikle kış mevsiminde oldukça güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkan mükemmel bir noktadır.

Ayrıca, evin içerisinde her şey düşünülmüştür. Şöminesinden mobilyasına kadar harika bir yapıya sahiptir.

Şirince Küçük Çiftlik Bungalov Evleri

Efes Müzesi, Efes Meryem Ana Kilisesi gibi çok önemli tarihi noktalara yakın olan Şirince Küçük Çiftlik Bungalov Evleri sade, şirin ve doğa ile iç içe atmosferi ile oldukça sıklıkla tercih edilen noktalar arasındadır.

Olimpos Bungalov Evleri

Olimpos Bungalov Evler, klima, buzdolabı gibi birçok hizmetin sağlandığı, bahçesinde mangal yapılabilen ve çardaklarının altında güzelce kahvaltı yapabileceğiniz doğa ile iç içe bir manzara sunan eşsiz bir konaklama yeridir.

Morkoyun Bungalov Kamp

Çeşme otobanından devam ederek rahatlıkla ulaşabileceğiniz Morkoyun Bungalov Kamp alanı sazlık gölgeliklerle çevrili olan, isteyene bungalov isteyene çadır konaklaması imkânı tanıyan tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği bungalov alanlarından biridir.

Üstelik kahvaltının ücretsiz olduğu alanda öğle ve akşam yemekleri de oldukça uygun olmaktadır.

0 Yorum

Benzer İçerikler

KONAKLAMA
Çeşme Kiralık Ev
Çeşme Kiralık Ev
24.11.2020
53
KONAKLAMA
Alaçatı Kiralık Ev
Alaçatı Kiralık Ev
24.11.2020
88
KONAKLAMA
Çeşme Satılık Yazlık
KONAKLAMA
Alaçatı Satılık Yazlık
KONAKLAMA
Alaçatı Satılık Villa
KONAKLAMA
Çeşme Satılık Villa
Çeşme Satılık Villa
24.11.2020
46