01 Ekim 2020
117
ABONE OL

Ilıca Oteller

Çeşme’nin çok önemli tatil noktalarından biri olan Ilıca, nostalji severler ve geleneksel tatilciler için eşsiz bir tatil keyfii konaklama seçeneği sunmaktadır.

Ilıca Oteller

Ilıca, Çeşme’nin ve Alaçatı’nın duyulmadığı zamanlardan kalma hem modern, hem geleneksel bir tatil beldesidir. Bugün hala birçok gezginin Çeşme’de konaklama için de öncelikli olarak Ilıca’yı tercih etmektedir. Çünkü, Ilıca hem mavi bayraklı plajları hem nostaljik yapısı hem de doğası ile sessiz, sakin ve oldukça huzurlu bir tatil sunmaktadır.

 En Popüler Oteller

Ilıca nostaljik ve sakin bir tatil düşleyenler için çok önemli bir alternatif yaratmaktadır. Doğası, denizi ile de bu alternatifi zenginleştirmektedir. Bu nedenle de kısaca Ilıca’nın popüler otellerini derledik.

Second Spring Hotel

Ilıca’da uygun fiyatlı otel arayanlar için ideal bir seçenek olan Second Spring Hotel, Ilıca Plajı’na 60 m uzaklıkta, merkezi bir konumda yer almaktadır.

Villa Kore Slow

Yıldızburnu mevkiinde bulunan Villa Kore Slow, modern binası ve odalarıyla etkileyici bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Otel, Ilıca Plajı’na yaklaşık 800 m uzaklıkta bulunmaktadır ve misafirlere özel bir plaj alanına sahiptir.

Ilıca Hotel Spa & Wellness

Ilıca’da lüks otel arayan tatilciler için mükemmel bir seçenek olan Ilıca Hotel Spa & Welness, Çeşme’nin en popüler otelleri arasında yer almaktadır. Denize sıfır konuma sahip olan lüks otel kendine ait plajı ile hem izole hem de özgür bir konaklama sunmaktadır.

0 Yorum

Benzer İçerikler

KONAKLAMA
İzmir Bungalov Evler
İzmir Bungalov Evler
01.10.2020
47
KONAKLAMA
Çiftlikköy'de Nerede Kalınır?
KONAKLAMA
Dalyan’da Nerede Kalınır?
KONAKLAMA
Çeşme’de Balayı
Çeşme’de Balayı
01.10.2020
108
KONAKLAMA
Ilıca Oteller
Ilıca Oteller
01.10.2020
117
KONAKLAMA
Ildırı’da Nerede Kalınır?