15 Ocak 2021
527
ABONE OL

Çeşme’nin Popüler Beachleri

Çeşme, deniz tatili dendiğinde akla ilk gelen beldelerden biri olmaktadır. Bu nedenle de özellikle yaz aylarında oldukça kalabalık bir bölge haline gelmektedir. Çünkü, Çeşme’nin muhteşem denizi, doğası, manzarası ve tatilcilerin istediği her şeyi karşılayabilen yapısı sayesinde her yıl yerli ve yabancı binlerce turist için bir cazibe merkezi olmaktadır.

Çeşme’nin Popüler Beachleri

Bu nedenle de Çeşme’nin beach clubları her yıl daha büyük kalabalıklara hizmet vermek zorunda kalmaktadır. Bundan dolayı da tüm beachler sürekli kendini yenilemekte ve programlarını güncellemek zorundadır.

Bu yüzden de bu yazıda Çeşme’nin popüler beachlerinden kısa bir derleme hazırladık. İyi okumalar.

Before Sunset (Ovacık)

Çeşme’nin en güzel beachleri arasında yer alan Before Sunset Beach, dekorasyonu ve fotojenik yapısı sayesinde her yıl yüzlerce kişi tarafından tercih edilen bir beach olmaktadır.

Ancak, eğlencenin asla bitmediği, dj performanslarının sürekli yapıldığı Before Sunset Beach popüler bir nokta olmasından kaynaklı olarak rezervasyonsuz hizmet vermemektedir. Bu nedenle buraya gelmek isterseniz rezervasyon yaptırmayı unutmamanızı tavsiye ederiz.

Boheme Beach (Ovacık)

Her bir noktası güzel fotoğrafların çekilebilmesi için özel olarak tasarlanmış olan Boheme Beach, aynı zamanda hayvan dostu bir beach olması ile de ön plana çıkmaktadır. Boheme beach kumlu plajı ve berrak denizi ile de ziyaretçilerine güzel bir deniz keyfi yaşatmaktadır.

Ancak, rezervasyon yapılmadan ziyaretçi kabul etmeyen beache gitmeyi düşünürseniz önceden beach ile iletişime geçmenizi öneririz.

The Beach Of Momo (Dalyanköy)

Çeşme’nin en sosyetik beachlerinden biri olan The Beach Of Momo, özellikle sosyetenin ve ünlülerin sıklıkla tercih ettiği bir beach olmaktadır. Ayrıca, belirli saatlerden sonra sergilenen dj performansları ile de oldukça eğlenceli anlar yaşatan The Beach Of Momo, genellikle ünlüler ve sosyetenin önemli isimleri tarafından tercih edildiği için eğer bu beache gitmeyi planlarsanız hazırlıklı olmanızda yarar vardır.

Aquente Warm Pool (Şifne)

Şifne’de bulunan Aquente Warm Pool, diğerlerinin aksine deniz keyfinden ziyade havuz keyfi yaşatan bir mekan olmaktadır. Hal böyle olunca da genellikle bu mekanı tuzlu suyu sevmeyen daha çok havuz partileri kafasında olan tatilciler ziyaret etmektedir. Bu nedenle de eğer bu beache gelmeyi planlıyorsanız denize girme hayali kurmamanız daha doğru olacaktır.

0 Yorum

Benzer İçerikler

GEZİ REHBERİ
Çeşme’nin Popüler Beachleri
GEZİ REHBERİ
Çeşme Arkeoloji Müzesi
Çeşme Arkeoloji Müzesi
15.01.2021
482
GEZİ REHBERİ
Alaçatı Elektronik Müzik Festivali
GEZİ REHBERİ
Alaçatı Plajları
Alaçatı Plajları
15.01.2021
479
GEZİ REHBERİ
Çeşme Gezilecek Yerler
Çeşme Gezilecek Yerler
15.01.2021
286