10 Ağustos 2022
101
ABONE OL

Üstün Dökmen Anaokulu & Üstün Dökmen Okul Öncesi

Üstün Dökmen Anaokulu, okul öncesi ve kreş eğitimleri alanında uluslararası standartlarda ve yüksek kalitede eğitim veren bir kurumdur. Üstün Dökmen okul öncesi geleceğimiz olan çocuklarımızı yarınlara hazırlamaktadır.

Üstün Dökmen Anaokulu & Üstün Dökmen Okul Öncesi

Televizyon Programcısı, Psikolog ve Küçük Şeyler Anaokulu Kurucusu Üstün Dökmen, Türkiye genelinde birçok okulu ile çocuklarımızı yetiştirmektedir. Üstün Dökmen Küçük Şeyler Anaokulu, ülkemizin önde gelen psikologlarından biri olan Üstün Dökmen’in yanı sıra birçok uzman psikolog tarafından hazırlanan okul öncesi eğitim ve çocuk gelişim programlarıyla çocukların nitelikli eğitim almasını sağlamaktadır.

Üstün Dökmen Anaokulu

Küçük Şeyler Anaokulu, okul öncesi eğitim uzmanları tarafından seçilen materyaller ve oyuncaklar ile 3-6 yaş grubu çocuklara gelişim desteği sağlanmaktadır. Uzman eğitmenler tarafından titizlikle hazırlanan günlük programlar kapsamında çocuğun her anını planlı ve verimli bir şekilde geçirmesine imkan sunulmaktadır.

Dragos Küçük Şeyler Anaokulu, alanında uzman eğitmenler tarafından çocuk psikolojisi, yaratıcı ve özgüvenli çocuk yetiştirme, aile içi ve eşler arası iletişim ve çocuklarda kişisel vizyon oluşturma gibi konularda eğitim verilmektedir. 

Üstün Dökmen Okul Öncesi

Üstün Dökmen okul öncesi, eğitim konusunda uzman kişilerin hazırladığı, özgün ve sistemli bir eğitim anlayışının bulunduğu eğitim kurumudur. Yoğun bir merkezi eğitim veren Üstün Dökmen Çocuk Yuvası, çocukların potansiyellerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır. Çocukların bilişsel ve duygusal gelişimini destekler, kişisel vizyonunun oluşmasına yardımcı olur. Alanında uzman eğitmenler, çocukların sosyal, bilişsel ve duygusal gelişimi, okuma ve yazmaya hazırlık ve duyusal motor etkinlikler ile çocukların tüm gelişim alanlarında desteklenmesi sağlanmaktadır.

Üstün Dökmen İngilizce Anaokulu – Üstün Dökmen İngilizce Okul Öncesi

Üstün Dökmen İngilizce Anaokulu, çocukların İngilizce ile tanışmasını sağlamaktadır. Yarım gün İngilizce eğitimi veren Üstün Dökmen Anaokulu, özgün İngilizce eğitim programıyla çocukların İngilizce temelinin oluşmasını sağlamaktadır.

Kartal Küçük Şeyler Anaokulu hakkında bilgi almak ve Küçük Şeyler Anaokulu fiyat bilgisi almak için dragos.kucukseyler.com.tr adresini ziyaret edebilirisiniz.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
27 Eylül 2022 Çeşme Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
26 Eylül 2022 Çeşme Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
25 Eylül 2022 Çeşme Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
24 Eylül 2022 Çeşme Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

ADVERTISEMENT
Saha Dağıtım Elektrik Panosu Nedir?